Re: PUCHAR PRZYSZŁYCH MISTRZÓW

More
15 years 5 months ago #54294 by Ibenolos
1/4 PPM

Ibenolos vs Hantel11987 4:1 2:1

;D
The topic has been locked.
More
15 years 5 months ago #54318 by Primo
nawet nikt nie raczył mi odpowiedzieć ...
The topic has been locked.
More
15 years 5 months ago #54319 by paczek
Co mam Ci odpowiedzieć?

1. Co do dograń po terminie, zawsze czy to w PL czy w PPM dopóki nie było par można było dogrywać mecze, nie każdy ma czas żeby równo o 24 zamknąć grupy..
2. Co do oszukania , sorry w tamtym miesiącu wszyscy do mnie mówili, że się nie stosuję do regulaminu, że coś przez przypadek źle napisałem.
A w regulaminie chyba jasno jest zapisane, że trzeba zgłaszać 48 h przed terminem, a nie jak w twoim wypadku 13 h przed terminem
The topic has been locked.
More
15 years 5 months ago - 15 years 5 months ago #54320 by Primo
znajdź mi przeciwnika gracza Malotki życzę powodzenia :) licz sobie te godzinki gówniarzu co do minuty i rób takie wały jak robisz cały czas, że inni dogrywają po terminie

jakoś tak dziwnie wychodzi, że zawsze mnie musisz jakoś przekręcić, jak mnie nie lubisz to miej odwagę to powiedzieć
The topic has been locked.
More
15 years 5 months ago #54340 by Magnum_17
PPM , Magnum_17 vs. Pejcu 3-0 , 2-1 !! !! !!
The topic has been locked.
More
15 years 5 months ago #54341 by szczepan
paczek, ja zglaszalem 48 h przed terminem i jakos tez nic to nie zmienilo, wiec nie opowiadaj bajek. ogolenie nie widze sensu umieszczania regulaminu ppm na stronie, skoro i tak nijak ma sie on do praktyki. nie zglaszalem pretensji w tej sprawie, bo sam przykladam do ppm taka wage jak nasi kochani ligowcy do pucharu ekstraklasy, ale jesli ktos, jak np primo, traktuje go serio to ma pelne prawo czuc sie oszukany...
The topic has been locked.
More
15 years 5 months ago #54351 by Gomez13
na razie nie trafilem na Mirosa.Na wypadek jakby tu zajrzal, to jestem dzis od ok 17 ...a jutro bede od 17 do ok 19-20
The topic has been locked.
More
15 years 5 months ago #54377 by Gomez13
pisalem dzis na gg do kolegi Mirosa w sprawie ppm o godz 16.45 i tez od tej pory czekam....na razie nic.
The topic has been locked.
More
15 years 5 months ago #54392 by Gomez13
no niestety nie odpisal mi:/ a siedze na ircu do tej pory od 17 .Bylem codziennie od zakonczenia fazy grupowej na irc ....jutro niestety bede tylko od 17 do 19 i nic na to nie poradze.Znow beda jakies nieporozumienia...:/
The topic has been locked.
More
15 years 5 months ago - 15 years 5 months ago #54400 by Miros_PL
Gomez13 wczoraj niestety nie miałem czasu na to zeby nawet na minute kompa włączyć i wejsc na irca albo gg. Więc pisanie o jakis problemach i nieporozumieniach z tego powodu ze ktos nie odpisał w ciągu kilku godzin to duże nadużycie, bo Swos to nasza pasja ale kazdy z nas ma obowiązki. Byłem od zakończenia fazy grupowej z 2-3 razy na ircu ale tez Ciebie nie spotkałem, wiec wystarczył wpis ze bedziesz dzisiaj od 17 - 19 ja bede na 100% (no chyba ze zdarzenie losowe się wydarzy). Nie wiem po co te wyrzuty ze jak byłes na ircu to mnie nie było. Czekam o 17 na ircu
The topic has been locked.
Time to create page: 0.238 seconds
Powered by Kunena Forum