Re: o ppm

More
15 years 8 months ago #52315 by paczek
Replied by paczek on topic Re: o ppm
Sorry ale twoje propozycję nie były ani konkretne, ani sprawiedliwe ... a powiem więcej każda z tych propozycji spowodowała by jeszcze więcej zamieszania...

A co do Tradycji - miałem na myśli to że PPM zawsze tak jak i PL był obowiązkowy i to się na pewno nie zmieni, przynajmniej dopóki ja będę ciągnął ten wózek...

O reszcie spraw możemy podyskutować, ale nad jakimś konkretnym pomysłem na LEPSZE zmiany
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52316 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: o ppm
easy easy boys.. ;) bo bede kasowal posty
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52317 by PEJCU
Replied by PEJCU on topic Re: o ppm

Pejcu trochę mnie rozwaliłeś bo pierwszy raz ktoś ma pretensje, że tak jest system gry skonstruowany. Niestety tutaj bilans goli jest decydujący i nic z tym nie zrobimy.


Każda zabawa ma sens jeśli zasady są czytelne i uczciwe. Niestety brakuje tu tego drugiego elementu. Skoro wiemy, że konstrukcja skryptu generującego tabele (klasyfikację) jest zła to powinniśmy znaleźć rozwiązanie, które zniweluje to co jest błędne. Przecież nie musimy się opierać w takich sytuacjach na tym co widzimy w tabeli. We wcześniejszych postach przedstawiałem pewne propozcyje w tym temacie, ale jak do tej pory bez echa. Druga sprawa to poruszany tu system karania w lidze za grę w PPM. Nonsens do entej .

A jak na razie cała dyskusja wygląda że kilka osób wylewa swoje żale, że coś im się nie podoba .... ALE NIE WIDZIAŁEM CHODŹ JEDNEJ KONKRETNEJ PROPOZYCJI ZMIANY SYSTEMU!


Traktuj to sobie jak chcesz. Skoro coś jest do dupy to trzeba o tym powiedzieć. Chyba mamy do tego prawo. Co do konkretnych propozcyji - ja swoją podałem w jednym z wcześniejszych postów, ale najwidoczniej jest dla Ciebie za mało konkretna.
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52318 by tomex76
Replied by tomex76 on topic Re: o ppm
Czyli Jeżeli uważasz że ten regulamin jest nie logiczny i niesprawiedliwy to podaj w końcu konkretną propozycję jak go poprawić!

ALE NIE WIDZIAŁEM CHODŹ JEDNEJ KONKRETNEJ PROPOZYCJI ZMIANY SYSTEMU!


paczek dostaje swoje propozycje... i:

Jest to już 14 edycja, więc PPM ma już swoją wyrobioną markę, regulamin był tyle razy zmieniany i przynajmniej ja sądzę że jest dobrze skonstruowany.

Jest jedno ładne imię : TRADYCJA....

moze od razu powiedz ,że nic nie macie zamiaru zmieniac....:)zznowu wprowadzasz w błąd

Moze powinien byc jakis pukt w regulaminie odnosnie propozycji zmiany tegoz regulaminu :
nie bedziemy nic zmieniac bo...kurwa nie -pasuje jak ulał do logiki paczka....:)
amen

Moje propozycje sa jak najbardziej konkretne.


The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52321 by paczek
Replied by paczek on topic Re: o ppm
Tomex76 :

Nie doczytałeś tego zdania do końca, napisałem że Twoje propozycję i to nie tylko wg mnie wprowadzą więcej złego niż dobrego... i koniec

Ale jako organizator poddam pod głosowanie...

15.8. W przypadku zgłoszenia jakiegoś problemu przez większość graczy organizator jest zobowiązany przeprowadzić głosowanie lub zmienić system.


Więcej... forum.sensiblesoccer.info/index.php?topic=9525.new#new
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52324 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: o ppm
3 to nie większosc ;) no ale...
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52327 by tomex76
Replied by tomex76 on topic Re: o ppm
Sorry ale twoje propozycję nie były ani konkretne, ani sprawiedliwe ... a powiem więcej każda z tych propozycji spowodowała by jeszcze więcej zamieszania... a gdzie tu mowa -nie tlyko wedlug ciebie..
a nawet jesli gdzies to ominąłem czy ty nie wpisales to nie wypowiadaj sie za innych.Tak czy siak,że gdy juz dostajesz propozycje o ktore tak sie dopominasz to są one dla ciebie niesprawiedliwe,niekonkretne..itd.Sceptycznie jestes po prostu nastawiony do jakichkolwiek zmian.Nie dyskutujmy juz na ten temat.
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52329 by tomex76
Replied by tomex76 on topic Re: o ppm
Pytania są źle skonstruowane.
Niektorzy sa zdania ,żę powinna byc zlikwidowana tylko FORMA kar a nie jej calkowite zniesienie,to roznica paczek....ale dla ciebie to pewnie nielogiczne i malo konkretne...:)olewam to juz to mam ciekawsze rzeczy do roboty niz gryzienie sie z logiką paczka...amenos

The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago - 15 years 8 months ago #52332 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: o ppm
ok.. napisze ostatni raz, bo mi sie juz nie chce uczestniczyc w takiej wymianie zdan. Staram sie wymyslic nowy system dla pucharow (moze samego PPMu), ktory swoja forma spowodowalby ze gracze nie olewali by pucharu i przy tym nie odbijalo sie to na lidze.. takze glosowanie, glosowaniem...

teraz tak:

walkowery... no niby mozna wpisywac 0-3 dla tych ktorzy oleja gre. Straca Ci ktorym zalezy na rankingu i SRN. To jest jedyna kara jaka ich w tym wypadku moze spotkac, bo jak ktos przegra 2 mecze to wtedy oleje jak poczuje ze nie ma szans na awans. Szczegolnie Ci, ktorym na SRN nie zalezy. Niemniej, jesli taki system mialby obowiazywac, to przy obowiazkowym PPM i np. z ujeciem, ze permanentne olewanie pucharu niestety odbije sie banem w lidze. Jesli np. ktos oleje 2 puchary z rzedu czy cos w tym stylu.

Opcja nr.1:
Zlikwidowac punkty ujemne w lidze i zachować PPM jako obowiązkowy.

Opcja 1 nie wchodzi w rachube, bo bedzie totalna olewka.

Opcja nr.2
Zachować punkty karne,ujemne lecz PPM zmienić na nieobowiazkowy.Gracz ma wtedy jakis wybor.Jezeli nie pasuje mu ewentualna kara punktow ujemnych to niech nie gra PPM.


Nad tym mozna pomyslec... PPM z zalozenia jest pucharem dla graczy slabszych, ktorzy chcieliby miec jakis medal fajny w profilu i cos wygrac...

Opcja nr.3
PPM nieobowiazkowy i nie wprowadzac punktow ujemnych.


To tez nie wchodzi w rachube.

The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52333 by tomex76
Replied by tomex76 on topic Re: o ppm
Widzę,że wreszcie ktoś ważny konkretnie sie odniosł do moich propozycji:)
ruichi,moze skonsultuj opcje 2 z Radą .

The topic has been locked.
Time to create page: 0.354 seconds
Powered by Kunena Forum