Re: o ppm

More
15 years 8 months ago #52343 by paczek
Replied by paczek on topic Re: o ppm

Sorry ale twoje propozycję nie były ani konkretne, ani sprawiedliwe ... a powiem więcej każda z tych propozycji spowodowała by jeszcze więcej zamieszania... a gdzie tu mowa -nie tlyko wedlug ciebie..
a nawet jesli gdzies to ominąłem czy ty nie wpisales to nie wypowiadaj sie za innych.Tak czy siak,że gdy juz dostajesz propozycje o ktore tak sie dopominasz to są one dla ciebie niesprawiedliwe,niekonkretne..itd.Sceptycznie jestes po prostu nastawiony do jakichkolwiek zmian.Nie dyskutujmy juz na ten temat.


Wypowiadam się za tych z którymi rozmawiałem na ten temat, dlatego napisałem że to nie tylko moje zdanie....

A co do opcji 2 to m.in. do tego jest 1 pytanie ankiety, więc nie wiem o co Ci chodzi ...
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52354 by Lord Pablo
Replied by Lord Pablo on topic Re: o ppm
To że często i gęsto jest trudno znaleźć rywala to wie o tym każdy z nas ale jak ktoś wbija na irca raz lub dwa razy w tygodniu lub miesiącu nie ma szans na złapanie rywali. Liga + Puchar zawsze idą w parze o tym wie nawet PZPN. Drużyna która gra w Lidze nie może zrezygnować z Pucharu Polski tak samo mamy tutaj z rozbiciem na PL i PPM a PPM to jest szansa dla was nowych i słabszych na pokazanie się - Ja również miałem zaszczyt grać w wygrać PPM.

Jeżeli ktoś nie może znaleźć rywala to wystarczy napisać o tym na Forum gdzie podaje się wyniki, ale jeśli ktoś na dzień przed końcem pisze że szuka rywala a sam się na Ircu nie pokazuje no to wybacz. Po to są numery GG po to jest Forum po to jest Irc no i ewentualnie telefon komórkowy by ugadać się na grę.

Zależy ci na grze a jesteś trudno dostępny to zostaw swe namiary lub napisz kiedy będziesz a rywal na pewno się dostosuje. Co do kar muszą one być bo tylko w ten sposób można walczyć z olewatorstwem.

Owszem wielu z was się uczy lub pracuje do tego obowiązki dziewczyna itp. ale nasze rozgrywki są dla graczy którzy chcą grać w ligę i puchary a jeśli nie masz czasu na ligę i puchar to nie graj - zawsze możesz wpaść pograć ooo lub friendly.
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52366 by tomex76
Replied by tomex76 on topic Re: o ppm
paczek,nie bede z tobą dalej dyskutowal bo to troche za wysokie progi dla ciebie.
PPM to puchar dodatkowy wiec nie wydaje mi się zeby musiał isc w parze z resztą rozgrywek.Skoro tak jestescie otwarci na zmiany to chociaz dopracujcie ten regulamin.W tej edycji niezle balaganu sie narobilo.Temat byl poruszany wczesniej.Sprawa 48 godzin ktora nie byla ujęta w linku podanym do regulaminu PPM.Temat mozna uznac za zamkniety.


The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52368 by paczek
Replied by paczek on topic Re: o ppm
Jednym zdaniem skończę....

Przy zapisach nie akceptowałeś tego regulaminu, a akceptowałeś regulamin głÃ³wny w którym wszystko Czarne na Białym jest napisane...
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52369 by tomex76
Replied by tomex76 on topic Re: o ppm
Regulamin PPM wprowadzal w błąd o czym byla mowa juz wczesniej..paczek....:)no comments
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52371 by lobo
Replied by lobo on topic Re: o ppm
Ja sie odniose do niesprawiedliwego systemu obowiazujacego przy tworzeniu tabel na ss.de. ElMichaJ, tworca strony nie zrobil nic innego jak uzycie tego samego skryptu co Jon Hare, tworca gry, co jest dla mnie jedynym logicznym rozwiazaniem. W SWOSie bezposrednie mecze miedzy druzynami nie maja znaczenia. W przypadku rownej ilosci punktow liczy sie: roznica bramek, w przypadku takiej samej wyzej w tabeli jest zespol ktory zdobyl ich wiecej. Taki sam system obowiazuje w lidze angielskiej i kilku innych ligach, nikt nie mowi ze jest absurdalny czy niesprawiedliwy.

The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52376 by PIOOTREK86
Replied by PIOOTREK86 on topic Re: o ppm
Poprostu pojawil sie nowy geniusz na naszym kanale i chce zreformowac cos co bylo tworzone przez wielu wielu graczy przez dlugi czas. Nie rozumiem dlaczego Paczek wogle wzioles zrobiles glosowanie ;/ Przeciez nie bylo wiekszosci. Jak sie komus nie podoba ze liga i puchar ida w parze to niech sie nie zapisuje. Moze grac ASL, ooo lub jakies cup-y.
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52395 by Primo
Replied by Primo on topic Re: o ppm
dobra skończmy już to pieprzenie, jest głosowanie czyli to czego się domagaliśmy, jednak widzę, że podjęliśmy walkę z wiatrakami bo widzę tu samych twardogłowych

całe zamieszanie wprowadził link z regulaminem i argument, że wiesz do czego się zapisujesz i jak nie czytałeś to sam jesteś sobie winny jest śmieszny

Lobo, ze sprawą tworzenia tabel nie ma problemu tak zostało to stworzone i tak ma być

piootrek86 dam ci radę od serca: nie wymądrzaj się bo twój staż na ss.de jest dość skromny
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52400 by PIOOTREK86
Replied by PIOOTREK86 on topic Re: o ppm


piootrek86 dam ci radę od serca: nie wymądrzaj się bo twój staż na ss.de jest dość skromny


nie taki skromny :) ;D
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52407 by szczepan
Replied by szczepan on topic Re: o ppm
glos oddany, a komentarz tutaj.

nie rozumiem dlaczego ppm czy puchar ligi musi byc obowiazkowy. duzo prosciej byloby urzadzic te puchary na zasadzie dobrowolnosci. pamietam, ze jedyna swoja kare za nierozegrane mecze mialem wlasnie za ppm - za zadne skarby swiata nie dalo sie zlapac niektorych delikwentow z grupy, a podobnie jak primo za pozno to zglosilem(bo liczylem, ze jednak uda sie zagrac w ostatniej chwili, a poza tym latania z jezorem nie lubie i nie polubie,o. ;)). przyjalem to, bo taki byl regulamin, ale takie sytuacje zdecydowanie odbieraja chec do zabawy.
ppm i pl tylko dla chetnych! a kobiety na traktory :)
The topic has been locked.
Time to create page: 0.235 seconds
Powered by Kunena Forum