Re: o ppm

More
15 years 8 months ago #52438 by PEJCU
Replied by PEJCU on topic Re: o ppm

Ja sie odniose do niesprawiedliwego systemu obowiazujacego przy tworzeniu tabel na ss.de. ElMichaJ, tworca strony nie zrobil nic innego jak uzycie tego samego skryptu co Jon Hare, tworca gry, co jest dla mnie jedynym logicznym rozwiazaniem. W SWOSie bezposrednie mecze miedzy druzynami nie maja znaczenia. W przypadku rownej ilosci punktow liczy sie: roznica bramek, w przypadku takiej samej wyzej w tabeli jest zespol ktory zdobyl ich wiecej. Taki sam system obowiazuje w lidze angielskiej i kilku innych ligach, nikt nie mowi ze jest absurdalny czy niesprawiedliwy.


Ok. Tyle, że my gramy w lidze polskiej, gdzie zasady są inne. Poza tym sprawa nie dotyczy rozgrywek ligowych tylko pucharu.
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52446 by lobo
Replied by lobo on topic Re: o ppm



Ok. Tyle, że my gramy w lidze polskiej, gdzie zasady są inne. Poza tym sprawa nie dotyczy rozgrywek ligowych tylko pucharu.


Pretensje do Jona Hare ze nie uwzglednil tych regul i spartaczyl wszystkim zabawe. ::)


The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52455 by Geese
Replied by Geese on topic Re: o ppm
O co ci Pejcu chodzi już mnie to wkurza odpadłeś z PPM miałeś gorszy stosunek bramek i tyle. Tak skonstruowana jest gra i takie same zasady przyjęte są na ss.de. Nikt nigdy nie miał problemów a gra się w sensible od kilku lat.
Jak ci zasady nie odpowiadają to nie graj. Przerzuć się na inną grę gdzie przy tej samej ilości punktów decydujące znaczenie ma bezpośredni mecz.

The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52464 by Spankin
Replied by Spankin on topic Re: o ppm
Puchar Ligi czy PPM na zasadzie dobrowolnego udziału nie miałby sensu, raz zgłosiłoby się 15 osób, innym razem 4, poza tym poziom sportowy ani skład uczestniczy nie predysponował by, aby te puchary tak nazywać, zresztą tak samo jest w prawdziwej piłce - czy drużyna chce czy nie jest do pucharu zapisywana i musi grać , poza tym jak już ktoś napisał - takie są zasady i tyle, nie chcesz grać PPM, ok nie sapisuj się do ligi i nie będziesz grał, proste? nawet bardzo - nic nie trzeba robić

a pretekst, że nie można znaleźć graczy jest żenujący - jest pm na ss.de, jest irc i wreszcie jest gg, a jak się nie można umówić to się pisze na forum i sprawa z głowy
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52477 by Wodiczko
Replied by Wodiczko on topic Re: o ppm
Właśnie - odniesiemy się do modelu ligi angielskiej:
rozgrywki pucharowe w Anglii:
FA CUP - my mamy Puchar Polski
League Cup (nie wiem jak to się teraz ze sponsorem nazywa, kiedyś chyba było Worthington s Cup czy coś, liczę Lobo na korektę :P) - my mamy Puchar Ligi Polskiej = też jest próg ligowy, do bodajże 3 ligi
Vans Trophy - my mamy PPM = w Anglii to taki Puchar Ligi dla drużyn z Conference i pochodnych

Oczywiście każda drużyna grająca w jednej z lig angielskich jest zobowiązana do występu w jednym z określonych pucharów
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52563 by noel
Replied by noel on topic Re: o ppm
Kocury nie dyskutować tylko grać puchara!!! Ot moj glos w dyskusji :)
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52609 by PEJCU
Replied by PEJCU on topic Re: o ppm

Ok. Tyle, że my gramy w lidze polskiej, gdzie zasady są inne. Poza tym sprawa nie dotyczy rozgrywek ligowych tylko pucharu.

Pretensje do Jona Hare ze nie uwzglednil tych regul i spartaczyl wszystkim zabawe. ::)


Odniosłeś się do mojej wypowiedzi, odpowiedziałem Ci, więc nie wiem po co ta ironia. Jeśli sprawi Ci to przyjemność to możemy wymieniać się uszczypliwościami pozbawionymi sensownej argumentacji.

O co ci Pejcu chodzi już mnie to wkurza odpadłeś z PPM miałeś gorszy stosunek bramek i tyle. Tak skonstruowana jest gra i takie same zasady przyjęte są na ss.de. Nikt nigdy nie miał problemów a gra się w sensible od kilku lat.
Jak ci zasady nie odpowiadają to nie graj. Przerzuć się na inną grę gdzie przy tej samej ilości punktów decydujące znaczenie ma bezpośredni mecz.


Jeśli uważnie przeczytałeś moje wypowiedzi to powinieneś wiedzieć o co mi chodzi, ale jeśli nie to streszczę... Nie domagam się przywrócenia do gry. Po przegranej rywalizacji zadałem pytanie, otrzymałem odpowiedź a następnie zwróciłem uwagę na absurdalny moim zdaniem system wyłaniania zwycięzcy w sytuacjach remisowych. Dodam, że chodzi o puchar (PPM). To, że tak skonstruowana jest gra i Nikt nigdy nie miał problemów z grą... nie znaczy, że jest to dobre i uczciwe. Przedstawiłem propozycję zmiany i cierpliwie czekam na odpowiedź, ale nikt z organizatoró nie chce w swej łaskawości odnieść się do tego co zaproponowałem. Co do ostatnich dwóch zdań Twojej wypowiedzi... Nie pouczaj mnie! Jak Ci nie odpowiadają moje posty to ich nie czytaj. Przerzuć się na forum, gdzie nie będziesz musiał czytać postów wkurzających Cię.

Kocury nie dyskutować tylko grać puchara!!! Ot moj glos w dyskusji :)


Z tymi kocurami to ostrożniej ;)
The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52635 by lobo
Replied by lobo on topic Re: o ppm
Pejcu, jestes jedyna osoba ktora z uporem maniaka okresla zasady panujace w lidze angielskiej mianem niesprawiedliwych, stad szczypta ironii. System do wprowadzenia ktorego apelujesz dal by Ci awans, wiec nie dziw sie ze Twoje posty moga byc odbierane dwuznacznie. Z checia przedstawie Ci moj punkt widzenia na privie bo z doswiadczenia wiem ze dyskusje toczone na forum rzadko prowadza do czegos konstruktywnego.

The topic has been locked.
More
15 years 8 months ago #52638 by ruichi
Replied by ruichi on topic Re: o ppm
i dlatego zamykam dyskusję...
The topic has been locked.
Time to create page: 0.195 seconds
Powered by Kunena Forum